fdo_logo_kw1
fdo_logo_kw1

NIESIEMY POMOC

AKTUALNOŚCI

I CO DALEJ?

i co dalej 01

Trudno zacząć nowy rozdział życia nie wiedząc CO DALEJ? Dlatego pragniemy ułatwić NOWY START osobom opuszczającym Zakłady Karne i Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze dając im na początek dach nad głową oraz możliwość skorzystania z pełnej oferty jaką nasza fundacja przygotowała dla podopiecznych  Domu Readaptacyjnego.
Dowiedz się więcej...

W związku z panującą pandemią koronawirusa covid-19 wychodzimy na przeciw potrzebom najbardziej narażonych osób na zakażenie i uruchamiamy pomoc skierowaną do wszystkich, a w szczególności do osób z grupy wyższego ryzyka. Nasi wolontariusze pomogą zrobić zakupy oraz je dostarczć pod wskazy adres. Uruchamiamy również TELEFON WSPARCIA na czas pandemii dla osób, potrzebujących wsparcia. Dowiedz się więcej...

korono

Ruszyła zbiórka na zakup domu, który planujemy przekształcić na DOM READAPTACYJNY dla naszych podopiecznych. Ma on być miejscem, które pozwoli im stać się  w pełnni samodzielnymi osobami, kierującymi się w życiu uczciwością, pracą oraz miłością do ludzi.
Dowiedz się więcej...

dom

Wraz z Federacją Polskich Banków Żywności w dniach 29-30 listopada 2019 roku wzięliśmy udział w zbiórce żywności dla potrzebujących. Dzięki darczyńcom i zaangażowaniu wolontariuszy udało się zebrać blisko 700 kg artykułów spożywczych.
Dowiedz się więcej...

banki_zywnosci

DZELIMY SIĘ CZYM MAMY

dzielimy

Jak napisane "darmo wzięliście darmo dawajcie".